MAC BEAUTY FAQ

CO JE TO MATUJÍCÍ PRIMER?

Primery jsou důležitým krokem v každé make-up rutině, přemýšlejte o svém primeru jako o produktu, který poskytne perfektní podklad pro vaše líčení. Hlavním účelem make-up primeru je vyhladit texturu pleti a vytvořit dokonale hladkou a sjednocenou pleť. Primery M·A·C jsou vhodné pro každý typ pleti a jsou skvělým podkladem pro bezchybný make-up. Pokud si vyberete zmatňující primer, bude vaše pleť bez lesku, primer může také pomoci zredukovat drobné linky a rozšířené póry a udržet váš make-up dokonale matný po celý den. Primer můžete mít v různých texturách, ať už jako gel, lotion, sprej, tyčinku či pudr. Dobrý zmatňující primer nejenže udrží vaši pleť bez lesku, ale také bude vaši pleť hydratovat, aniž by ucpával póry, skvělý produkt do vaší beauty rutiny.

NEJLEPŠÍ MATUJÍCÍ PRIMERY M·A·C:

MAC PREP & PRIME NATURAL RADIANCE

Jemná gelová emulze s obsahem přírodních ingrediencí pomáhá hydratovat pleť a připravovat ji na make-up. Vitamíny E a C posilují bariéry pleti, antioxidanty a kofein pleť zklidňují. Rozjasňujcí perleťový pudr dodává pleti jas. Nyní ve dvou odstínech: Radiant Yellow je vhodná pro tmavší tóny pleti, Radiant Pink pro světlejší.
Po aplikaci pleť jemně září. Tento primer je perfektní volbou pro smíšenou a mastnou pleť.
Aplikace: naneste prsty, houbičkou či štětcem na celou tvář nebo jen na specifické části po aplikaci krému. Pokud máte mastnou pleť, můžete použít jako krém a primer v jednom.

MAC PREP & PRIME PORE REFINER STICK

Perfektní pomocník na cestách, tato magická tyčinka minimalizuje póry a linky, pokud ji nanesete pod make-up. Textura bez oleje nelepí, zmatňuje pleť a zanechává hladký matný finiš. Primer v tyčince je ideální do kabelky a poskytne vám dokonale matnou pleť.
Aplikace: můžete aplikovat pod make-up na určité části tváře či přes něj.

MAC PREP & PRIME SKIN REFINED ZONE

Lehká emulze bez oleje pomáhá minimalizovat rozšířené póry a kontroloval lesk pleti. Vytváří na pleti neviditelný matný finiš. Ideální na T-zónu. Zmatňuje pleť a lez aplikovat pod make-up i na něj.
Aplikace: Jednoduše naneste na oblasti, kde potřebujete zmatnit... stačí malé množství.

MAC PREP & PRIME FIX + MATTE

Lehký matující sprej, který osvěžuje pleť a zároveň kontroluje přebytečný lesk, aniž by ničil make-up. Inovativní složení obsahuje pudry, siliku a další ingredience, které drží make-up na svém místě, zmatňují a balancují pleť.

Aplikace: dobře protřepejte, aby se pudrové ingredience rovnoměrně rozložily. Zavřete oči a pusu a nastříkejte rovnoměrně na obličej ze vzdálenosti asi 30 cm. Aplikujte znovu kdykoliv během dne. Lze použít pod make-up i po jeho aplikaci.

MAC PREP & PRIME TRANSPARENT FINISHING POWDER

Jemný fixační pudr je transparentní a redukuje přebytečný lesk. Tento univerzální odstín sedí všem tónům pleti. Aplikujte přes make-up nebo samostatně na hydratovanou pleť pro sametově hladký efekt.

Aplikace: tento zázračný pudr můžete aplikovat klasickým štětcem na pudr 129S. Pokud chcete zmatnit jen T-zónu, zkuste menší štětec, který se dostane pohodlně kolem nosu - skvělý je štětec 224S.

Pokud nevíte, jaký primer by byl pro vás nejlepší, neváhejte se obrátit na naše vyškolené M·A·C artisty, kteří vám poradí vhodný produkt. Napište nám na LIVE CHATU, zamluvte si online konzultaci nebo nás navštivte na prodejnách, až to bude možné. Jsme tu, abychom vám pomohli najít produkty, které budou vyhovovat vaší pleti.NEJLEPŠÍ MATUJÍCÍ PRIMERY M·A·C:

M·A·C má perfektní zmatňující primer pro VÁS!

PREP + PRIME PORE REFINER STICK PREP + PRIME SKIN REFINED ZONE PREP + PRIME FIX + MATTE PREP + PRIME TRANSPARENT FINISHING POWDER
PREP + PRIME PORE REFINER STICK PREP + PRIME SKIN REFINED ZONE PREP + PRIME FIX + MATTE PREP + PRIME TRANSPARENT FINISHING POWDER

Minimalizuje póry

-

Zabraňuje lesku

-

Matný finiš

KOUPIT

Minimalizuje póry

-

Zabraňuje lesku

-

Zjemňuje pleť

KOUPIT

Zmatňuje

-

Zabraňuje lesku

-

Redukuje póry

KOUPIT

Zabraňuje lesku

-

Bez oleje

-

Matný finiš

KOUPIT


OBJEVTE VŠECHNY PRIMERY