INFORMACE O PADĚLCÍCH

Co je to padělek?

Pojmem padělání se označuje nelegální imitace produktů nebo zboží. Padělky jsou často vyráběny se záměrem využít nadstandartní hodnoty napodobovaného produktu. V našem případě se zákazníci mohou setkat se zbožím, které na první pohled vypadá jako produkt M·A·C Cosmetics, avšak postrádá jeho kvalitu, výzkum a vývoj investovaný do všech našich produktů.

Jak M·A·C bojuje proti padělkům?

M·A·C Cosmetics se pyšní výrobou dekorativní kosmetiky té nejvyšší kvality a prestiže. Právě kvůli tomu důsledně sledujeme procesy vedoucí k padělání a stíháme jednotlivce odpovědné za produkci, distribuci či prodej padělaného zboží. Spolupracujeme s místními i mezinárodními orgány činnými v oblasti vymáhání práva a Celní správy, abychom zabránili nelegálnímu prodeji a distribuci padělků. Podnikáme příslušné právní kroky a spojujeme se s úřadem okresního státního zastupitelství. Blokujeme webové stránky či online aukce, které prodávají padělané výrobky.

Kde můžete najít originální M·A·C produkty?

M·A·C Cosmetics nenabízí své produkty prostřednictvím jednotlivců, pouličních prodejců, na bleších trzích, internetových aukcích, nezávislých buticích či u neautorizovaných internetových prodejců. M·A·C neumožňuje velkoobchodní prodej svých produktů na internetu.

Abyste si mohli být 100% jisti pravostí M·A·C produktů, navštivte naši sekci Najít prodejnu, kde snadno dohledáte všechny autorizované obchody M·A·C Cosmetics ve vaší blízkosti. Kosmetika M·A·C je také dostupná online na maccosmetics.cz.

Nahlášení padělků

Pro nahlášení padělků nám napište e-mail na zakaznickyservis@online.maccosmetics.cz. Následující informace jsou pro nás podstatné pro podniknutí příslušných opatření:

- Název místa, adresa
- Typ místa (eBay, nezávislý butik, neautorizovaný prodejce apod.)
- Prodávaný produkt
- Jakékoliv detaily ochranných známek (logo M·A·C nebo speciální design)