Lyne Desnoyers

USA
Začala v roce 1994

 • Eye Shadow

  Sytě pigmentované, Kaleidoskopické odstíny, Jemná a hedvábná textura

  640 CZK

  Odstín: Sumptuous Olive

 • Eye Shadow

  Sytě pigmentované, Kaleidoskopické odstíny, Jemná a hedvábná textura

  660 CZK

  Odstín: Swiss Chocolate

O MAKE-UP ARTISTCE

Senior Artist Lyne Desnoyers je světoběžník a všeznalec a umělecké líčení je její způsob, jak vyprávět příběhy. Vzpomínky na roky strávené doma v Kanadě a poslední roky v Paříži, kde nyní žije, inspirují její okouzlující éterické looky pro editorialy magazínů a módní přehlídky. V dnešní době je ráda, když může zůstat večer doma, ale počátky své lásky k make-upu přičítá rokům, kdy se intenzivně věnovala tanci. Preferuje jednoduché, nekomplikované postupy. Lyne nás přesvědčuje, že s krásnou pletí, zásobou energie a pár klíčovými produkty, může každý vypadat dokonale.

Café au Lait

“První věc, kterou jsem si pořídila od M·A·C, byla rtěnka v odstínu Mocha. Koupila jsem jí proto, že jí měla prodavačka a vypadala naprosto úžasně. To byl začátek a první položka dlouhého seznamu produktů. Baví mě, že ke každé věci, kterou jsem si od té doby v M·A·C koupila, se váže příběh a mám na ní skvělé vzpomínky.”

Pevné základy

“Jsem velký příznivce krémové báze Cream Colour Base v odstínu Improper Copper. Můžete ji použít na líce, oči i rty. S tímhle jedním produktem zvládnete kompletní líčení přesně tak, jak to mám ráda – vykouzlíte efektní a přitom přirozený vzhled. Když jdu večer ven, přidám krémové zdravíčko Cremeblend Blush v odstínu Tea Petal, čirý lesk na rty Clear Lipglass a sypký pudr Mineralize SPF 15 na T-zónu. Tvářenka Mineralize Blush v odstínu Dainty je další můj velký favorit a každému doporučuji balzám na rty v tubičce Lip Conditioner. Možná vám to zní nudně, ale dobře hydratované a plné rty jsou alfa omega.“

Žít naplno

„Nejvýraznější okamžik mé dosavadní kariéry byl dobročinný ples Life Ball ve Vídni loni v létě. Make-up artisté  z osmi evropských zemí se tu sešli, aby se postarali o líčení na tuto nádhernou podívanou, jejíž zisk je věnován na boj proti AIDS a HIV. Ten den bylo neskutečné vedro, byla jsem úplně splavená, ale přitom jsem si uvědomovala, že prožívám nejkrásnější chvíle svého života. Byla jsem pyšná, že pracuji pro tak úžasnou společnost a s báječnými lidmi.”

 

Artist Faves: Lyne D