Oslavujeme 27 let 100% podpory zdravé budoucnosti a rovnoprávnosti pro všechny
se třemi speciálními limitovanými rtěnkami z úžasné palety barev umělce Keitha Haringa.

ZÍSKAT RTĚNKU, KTERÁ VRACÍ 100%
Stále můžete pomoci z domova. 100 % prodejní ceny rtěnky podpoří nejvíce ohrožené skupiny během této krize. Naši filantropickou řadu rtěnek tvoři tři ikonické odstíny, jejichž koupě má skutečný smysl.
Získejte rtěnku, která vrací 100% a podívejte se, jak lokální organizace, jako jsou UNICEF Canada, Grassroot Soccer a Harmony Home Association, využívají náš dar k péči o ohrožené jednotlivce a zranitelné komunity zasažené COVID-19 po celém světě.


Z celého světa přímo domů – naši přední partneři pracují na lokální úrovni, aby pomohli globální změně. Podívejte se, jak využívají daru 10 milionů USD od M·A·C VIVA GLAM FUND, aby poskytli nezbytnou zdravotní péči a výživná jídla ohroženým skupinám, které zasáhl COVID-19.
M·A·C VIVA GLAM vznikla v roce 1994 jako reakce komunity na probíhající pandemii. O dvacet šest let později a více než 500 milionů dolarů nadále M·A·C pomáhá lidem po celém světě, kteří pomoc potřebují. PODÍVAT SE NA HISTORII
* M·A·C VIVA GLAM Fund je charitativní nadace spadající pod Estée Lauder Companies Charitable Foundation, dobročinnou organizaci založenou v USA.